VI Niedziela WIELKANOCNA 22 maja 2022 – (kolekta przeznaczona na potrzeby diecezji)

7:00

Za ++ Mateusza Świebody i za ++ z rodziny.

9:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Zbrosławickiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Majchrowskich, Skroków i Łepkowskich.

11:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Zbrosławickiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Koprowskiej z okazji 65 rocznicy urodzin.

(13:30)

Kaplica Aresztu Śledczego w Gliwicach: Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Zbrosławickiej w intencji żyjących i ++ parafian.

15:00

MAJOWE NABOŻEŃSTWO DPS OO. KAMILIANÓW :-)

Poniedziałek 23 maja 2022 DNI KRZYŻOWE Dzień Modlitw o urodzaje

7:00

I: Za + męża Ryszarda Kubara w 2 rocznicę śmierci.

II: Do Matki Boskiej Zbrosławickiej w intencji Teresy Patas z okazji urodzin.

18:00

NABOŻEŃSTWO BŁAGALNE O URODZAJE – procesja z kościoła pod krzyż w ZBROSŁAWICACH przy ul. Wilkowickiej.

Wtorek 24 maja 2022 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych; DNI KRZYŻOWE Dzień Modlitw o urodzaje; Dzień egzaminów uczniów klas ósmych; Dzień Modlitw za Kościół w Chinach

7:00

I: Za + Piotra Kaminskiego - intencja od sąsiadów.

II: Za + ojca Edwarda Wypich w 12 rocznicę śmierci, matkę Stefanie i za ++ z rodzin Wypich, Kozłowskich i Kwiecińskich.

14:00

Msza św. dziękczynna pielgrzymujących dzieci komunijnych z Zabrza.

17:10

Msza św. szkolna dla dzieci: Za + Marka Suskiego - intencja od Jolanty i Rafała Sporek z całą rodziną.

18:00

NABOŻEŃSTWO BŁAGALNE O URODZAJE – pod krzyżem w PTAKOWICACH.

Środa 25 maja 2022 wspomnienie św. Urbana I, papieża i męczennika; DNI KRZYŻOWE Dzień Modlitw o urodzaje; Dzień egzaminów uczniów klas ósmych

7:00

I: Za + mamę Magdalenę Pyrlik.

II: Za + Marka Suskiego - intencja od sąsiadów z ul. Batorego i znajomych.

18:00

NABOŻEŃSTWO BŁAGALNE O URODZAJE – pod krzyżem w WILKOWICACH.

Czwartek 26 maja 2022 – wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana; DZIEŃ MATKI; 3 rocznica śmierci śp. ks. Romualda Kokoszki; Dzień egzaminów uczniów klas ósmych

7:00

Za + ks. Romualda Kokoszki w 3 rocznicę śmierci.

17:10

MAJOWE NABOŻEŃSTWO: Z różą do MATKI i z modlitwą za matki.

Piątek 27 maja 2022 – wspomnienie św. Pawła VI, papieża

7:00

Za ++ rodziców Feliksa i Matyldę Krafczyk, Wilhelma i Otylię Lukosz.

17:10

MAJOWE NABOŻEŃSTWO i NOWENNA do Ducha Świętego przed uroczystością.

Sobota 28 maja 2022 – Pielgrzymka parafialna do sanktuariów archidiecezji katowickiej

7:00

Za ++ rodziców Elżbietę i Pawła Wąsik, Emilię i Leonarda Meyer.

16:30

MAJOWE NABOŻEŃSTWO, Nowenna do Matki Bożej Zbrosławickiej i Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością.

17:10

Za + Agatę Sojka w 1 rocznicę śmierci.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29 maja 2022(kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii);

z udziałem kleryków Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu oraz z udziałem scholi z Ukrainy

7:00

I: Za + siostrę Janinę Fajer w 1 rocznicę śmierci.

II: Do Matki Boskiej Zbrosławickiej o powołania kapłańskie i zakonne z parafii.

9:00

I: Za ++ rodziców Elżbietę i Pawła Jergla, ojca Janusza Grudzińskiego, córkę Katarzynę i brata Jacka.

II: Do Matki Boskiej Zbrosławickiej o pokój na Ukrainie.

11:00

Za ++ męża i ojca Piotra Janus w 4 rocznicę śmierci.

Modlitwa i błogosławieństwo rocznego dziecka: Michała Galwas.

(13:30)

w intencji żyjących i ++ parafian.

15:00

KONCERT SCHOLI Z UKRAINY.

16:00

MAJOWE NABOŻEŃSTWO i Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością

z PIELGRZYMAMI z parafii św. Floriana w Miedarach.