IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 kwietnia 2024 - Niedziela Dobrego Pasterza; Światowy Dzień Modlitw o Powołania (kolekta przeznaczona na potrzeby naszego kościoła)

7:00

I: Za ++ rodziców Genowefę i Jana Polk, ++ dziadków Albinę i Edwarda Polk oraz Marię i Franciszka Klimczak.

II: Za + Patrycję Miczka w 30 dni po śmierci.

9:00

Za + Michalinę Dutzki – intencja od koleżanek z Poczty.

11:00

Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Zbrosławickiej dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Agnieszki i Piotra Popławskich z okazji 25 rocznicy ślubu (TD).

Błogosławieństwo rocznego dziecka: Emilia Heinrich.

Poniedziałek 22 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele         DZIEŃ ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

7:00

Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Zbrosławickiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o opiekę dary Ducha Świętego dla rodziny Kowolik i szczęście wieczne dla Marii.

7:30

Adoracja Róży Różańcowej bł. Karoliny Kózkównej

Adoracja Róży Różańcowej bł. Anieli Salawy

17:30

Wspólna Adoracja przed Najświętszym Sakramentem.

Wtorek 23 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

7:00

Za + ojca Krystiana Harężlak w rocznicę śmierci, + matkę Hildegardę, ++ dziadków z obu stron oraz ++ Urszulę, Gerarda, Stefanię i Ericha Cichon.

17:00

Msza św. szkolna: Za ++ rodziców Matyldę i Konrada Szatan Leokadię i Bronisława Brożyna, bratową Joannę i brata Józefa; za + chrzestnych, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

Środa 24 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele

wspomnienie dowolne św. Jerzego, męczennika; CZUWANIE MARYJNE

7:00

Za ++ matkę Helgę i ojca Norberta Szlosarek.

19:00

Okazja do spowiedzi św. i zapisanie intencji czuwania.

19:30

Przywitanie Maryi i uczestników czuwania.

20:00

RÓŻANIEC ŚWIĘTY ze wspólnotą ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

21;00

APEL JASNOGÓRSKI w intencjach papieża, naszych biskupów i diecezji gliwickiej.

21:20

Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzona przez kwadrans, następnie w ciszy; uwielbienie Jezusa, modlitwa przebłagania i pokuty za grzechy świata i nas samych).

22:30

PRZERWA.

23:00

Kwadrans na modlitwę PTAKOWIC, WILKOWIC i ZBROSŁAWIC.

00:00

PASTERKA MARYJNA.

1:00

Nabożeństwo przy relikwiach św. Stanisława Papczyńskiego i św. Jana Pawła II.

1:30

Uwielbienie Maryi, połączone z procesją z kopią figury Matki Bożej Zbrosławickiej wokół kościoła.

2:00

Błogosławieństwo i rozesłanie.

Czwartek 25 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele

Święto św. Marka Ewangelisty

7:00

Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Zbrosławickiej w intencji Mariusza z okazji urodzin.

Nabożeństwo przy krzyżu misyjnym z modlitwą o urodzaje.

Piątek 26 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele

7:00

Za + Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Zbrosławickiej w intencji rodzin Mayer, Urbańczyk.

Sobota 27 kwietnia 2024 - Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele

7:00

Do Opatrzności Bożej i MB Zbrosławickiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Doroty Kwiecińskiej z okazji 60 rocznicy urodzin (TD).

16:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

16:30

Nowenna do Matki Bożej Zbrosławickiej.

17:00

I: Do Opatrzności Bożej i MB Zbrosławickiej dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra Nalepa z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny (TD).

II: Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Radosława Wyciszkiewicza z okazji 50 rocznicy urodzin (TD).

V Niedziela Wielkanocna 28 kwietnia 2024 (kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii)

7:00

Za ++ rodziców Marię i Eryka Kwiecińskich, Reginę i Franciszka i Piotra Jędruś, siostrę Annę, szwagra Jerzego Kozłowskich, Annę Loch, ++ z pokrewieństwa.

9:00

Za + Grzegorza Globisza w 20 rocznicę śmierci.

11:00

Do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie grzeszników.