Informacje dla ministrantów i lektorów

W SOBOTĘ  3 września 2022 r. wystartowała ZBROSŁAWICKA LIGA MINISTRANTÓW zbióka 1 października o godz. 10:00

I kolejka (zbiórka 3 września – 17 września zbiórka)

I LIGA

Wojciech GÓRNIK Badura – Łukasz WISŁA Biliński     4 : 8

Borys START Brzoza – Oskar WARTA Czubasiewicz   7 : 2

Mieszko BŁĘKITNI Gabryś – Jan UNIA Górczak          7 : 6

Kamil STAL Kazimierczak – Szymon SPARTA Koba   10 : 8

Kevin KORONA Kucharczyk – Adam ZAWISZA Kycia  7 : 14

TABELA I LIGI ZBROSŁAWICKICH MINISTRANTÓW

miejsce

ministrant

kolejki

punkty

bram zdob

bram strac

kartki

1

Samuel ODRA PUDŁO (b)

1

3

13

5

 

2

Adam ZAWISZA KYCIA

1

3

14

7

 

3

Borys START BRZOZA

1

3

7

2

 

4

Piotr CZARNI UKLEJA (b)

1

3

4

0

 

5

Łukasz WISŁA BILIŃSKI

1

3

8

4

 

6

Kamil STAL KAZIMIERCZAK

1

3

10

8

 

7

Mieszko BŁĘKITNI GABRYŚ

1

3

7

6

 

8

Jan UNIA GÓRCZAK

1

0

6

7

 

9

Szymon SPARTA KOBA

1

0

8

10

 

10

Wojciech GÓRNIK BADURA

1

0

4

8

 

Do II ligi spada:

Kevin KORONA KUCHARCZYK Oskar WARTA CZUBASIEWICZ

II LIGA

Filip LECH Mazur – Stanisław ŚLĄSK Mazurek  3 : 0

Kamil POLONIA Nawrat – Samuel ODRA Pudło 5 : 13

Piotr CZARNI Ukleja                                             4 : 0

TABELA II LIGI ZBROSŁAWICKICH MINISTRANTÓW

miejsce

ministrant

kolejki

punkty

bram zdob

bram strac

kartki

1

Filip LECH MAZUR

1

3

3

0

 

2

Stanisław ŚLĄSK MAZUREK

1

0

0

3

 

3

Oskar WARTA CZUBASIEWICZ

1

0

2

7

 

4

Kevin KORONA KUCHARCZYK

1

0

7

14

 

5

Kamil POLONIA NAWRAT

1

0

5

13

 

Do I ligi awansował: Samuel ODRA PUDŁO i Piotr CZARNI UKLEJA

EKSTRAKLASA

Adam POGOŃ Barwinek – Radosław ORZEŁ Biliński   3 : 5

Maciej MOTOR Front – Sebastian OLIMPIA Front        3 : 1

Paweł PODBESKIDZIE Idzik – Leon GWAREK Kiszel  4 : 2

Daniel HUTNIK Kuś – Dawid ARKA Kuś                       3 : 9

Piotr LECHIA Kycia – Dominik PIAST Sowa                  3 : 2

Robert RAKÓW Sowa - Paweł MIEDŹ Ziaja                  1 : 2

TABELA EKSTRAKLASY ZBROSŁAWICKICH MINISTRANTÓW STARSZYCH

miejsce

ministrant

kolejki

punkty

bram zdob

bram strac

kartki

1

Dawid ARKA KUŚ

1

3

9

3

 

2

Maciej MOTOR FRONT

1

3

3

1

 

3

Radosław ORZEŁ BILIŃSKI

1

3

5

3

 

4

Paweł MIEDŹ ZIAJA

1

3

2

1

 

5

Paweł PODBESKIDZIE IDZIK

1

3

4

2

 

6

Piotr LECHIA KYCIA

1

3

3

2

 

7

Robert RAKÓW SOWA

1

0

1

2

 

8

Dominik PIAST SOWA

1

0

2

3

 

9

Sebastian OLIMPIA FRONT

1

0

1

3

 

10

Leon GWAREK KISZEL

1

0

2

4

 

11

Adam POGOŃ BARWINEK

1

0

3

5

 

12

Daniel HUTNIK KUŚ

1

0

3

9

 

II kolejka (zbiórka 17 września – 1 października zbiórka)

AKTUALIZACJA wyniku sobota 17.09. godz. 18:52

I LIGA

Jan UNIA Górczak – Wojciech GÓRNIK Badura     0 : 1

Samuel ODRA Pudło – Łukasz WISŁA Biliński       4 : 0

Piotr CZARNI Ukleja – Borys START Brzoza          0 : 1

Mieszko BŁĘKITNI Gabryś – Szymon SPARTA Koba  1 : 0

Kamil STAL Kazimierczak – Adam ZAWISZA Kycia   0 : 4

II LIGA

Filip LECH Mazur – Oskar WARTA Czubasiewicz         0 : 0

Kamil POLONIA Nawrat – Stanisław ŚLĄSK Mazurek  0 : 0

Kevin KORONA Kucharczyk                                           0 : 0

EKSTRAKLASA

Radosław ORZEŁ Biliński – Dawid ARKA Kuś         0 : 1

Piotr LECHIA Kycia – Maciej MOTOR Front             1 : 0

Paweł MIEDŹ Ziaja – Paweł PODBESKIDZIE Idzik  0 : 1

Adam POGOŃ Barwinek – Daniel HUTNIK Kuś        3 : 1

Sebastian OLIMPIA Front – Dominik PIAST Sowa    0 : 0

Robert RAKÓW Sowa – Leon GWAREK Kiszel        0 : 0

 

Z A P R A S Z A M ...

 

MINISTRANCI – szkoła podstawowa


służba 3 razy w tygodniu

 

Msza w dni robocze, Msza szkolna

oraz Msza niedzielna

 

 

LEKTORZY – szkoła średnia

 

służba 2 razy w tygodniu

 

Msza w sobotę 7:00 lub Msza pierwszopiątkowa lub Msza w II niedzielę miesiąca

oraz Msza niedzielna

PONIEDZIAŁEK – 7:00

Górczak Janek

Biliński Łukasz

Służba nie do pogodzenia z nauką szkolną poza Zbrosławicami

WTOREK – 7:00

Pudło Samuel

Koba Szymon

Kucharczyk Kevin

WTOREK – Msza szkolna – 17:00

Badura Wojciech

Biliński Łukasz

Brzoza Borys

Czubasiewicz Oskar

Gabryś Mieszko

Górczak Janek

Kazimierczak Kamil

Kycia Adam

Mazur Filip

Mazurek Stanisław

Nawrat Kamil

Ukleja Piotr

ŚRODA – 7:00

Kycia Adam

 

CZWARTEK – 7:00

Czubasiewicz Oskar

Ukleja Piotr

PIĄTEK – 7:00

Nawrat Kamil

 

 

SOBOTA – 7:00

Gabryś Mieszko

 

 

SOBOTA – 7:00

możliwość podjęcia służby – pierwszopiątkowymi:

 Biliński Radosław
Front Maciej
Front Sebastian
Idzik Paweł
Kiszel Leon
Kuś Daniel
Kuś Dawid
Kycia Piotr
Pudło Mateusz
Sowa Dominik
Sowa Robert
Ziaja Paweł

 

SOBOTA 17:10, NIEDZIELA 7:00, 9:00 i 11:00

 

wolny wybór

 

(z uwzględnieniem extra służby raz w miesiącu w sobotę o 16:30 i 17:00 na nowennie – PATRZ PONIŻEJ)

 

SOBOTA 17:00, NIEDZIELA 7:00, 9:00 i 11:00

 

wolny wybór

 

(z uwzględnieniem extra służby raz w miesiącu w sobotę o 16:30 i 17:00 na nowennie – PATRZ PONIŻEJ)

 

SŁUŻBA NA NOWENNIE DO MATKI BOŻEJ ZBROSŁAWICKIEJ

 

I SOBOTA MIESIĄCA

Barwinek Adam, Biliński Łukasz, Biliński Radosław, Nawrat Kamil

 

II SOBOTA MIESIĄCA

Kucharczyk Kevin, Pudło Mateusz, Pudło Samuel

 

III SOBOTA MIESIĄCA

Kazimierczak Kamil, Kycia Adam, Kycia Piotr, Ukleja Piotr

 

IV SOBOTA MIESIĄCA

Czubasiewicz Oskar, Gabryś Mieszko, Idzik Paweł, Kiszel Leon, Sowa Dominik

 

V SOBOTA MIESIĄCA

Kuś Dawid, Pudło Samuel