XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października (kolekta przeznaczona na diecezję i seminarium duchowne; przed kościołem zbiórka do skarbonek na Caritas diecezji i parafii) wspomnienie św. Aniołów Stróżów

7:00

I: Za ++ o. Michała Janoszka SVD, jego rodziców, ks. Romualda Kokoszka, ks. Marcina Gruszkę.

II: Za + Helmuta Haida w 30 dni po śmierci.

9:00

Za ++ Franciszka Czesaka, żonę Annę, Eugenię i Mirosława Dobrzyńskich, brata Jana i siostrę Grażynę.

11:00

13:30

15:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Sigridy i Józefa Sosada w 60 rocznicę ślubu i w 90 rocznicę urodzin Józefa (TD).

Kaplica Aresztu w Gliwicach: Za żyjących i ++ parafian.

Poniedziałek 3 października 2022

17:00

Za ++ rodziców Bronisławę i Jerzego Loch, Zofię i Józefa Duda i za ++ z pokrewieństwa.

RÓŻANIEC z udziałem rodziców dzieci I Komunijnych klas trzecich.

Wtorek 4 października 2022 - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, imieniny papieża, urodziny siostry DAGMARY

17:00

I: Przez wstawiennictwo Matki Bożej Zbrosławickiej o opiekę Bożej Opatrzności, zdrowie i potrzebne łaski dla siostry Dagmary Szkoda z okazji 50 rocznicy urodzin (TD).

II: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za dar życia oraz o zdrowie w intencji mamy siostry Dagmary i rodzeństwa oraz o radość nieba dla + taty oraz za ++ z rodziny.

MSZA ŚW. SZKOLNA: Za ++ rodziców Marię i Jana Janoszka, siostrę Annelize Szczygioł, szwagra Herberta. Po Mszy św. RÓŻANIEC.

Środa 5 października 2022 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy

17:00

Przez wstawiennictwo Matki Bożej, Królowej Różańca Świętego w intencji prowadzących i odmawiających poranny różaniec oraz śpiewających Godzinki w naszej świątyni.

RÓŻANIEC.

Czwartek 6 października 2022 I czwartek miesiąca; wspomnienie św. Brunona, kapłana

13:00

17:00

Przez wstawiennictwo MB Zbrosławickiej o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

Msza św. ślubna: Julia Mueller - Marek Nierobisz.

RÓŻANIEC.

Piątek 7 października 2022 – I piątek miesiąca (kolekta przeznaczona na rzecz potrzebujących); wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

8:30

18:00

I: Za ++ męża Jerzego Sosada, ojca Józefa, teścia Ryszarda oraz ++ z pokrewieństwa.

II: za + ks. Jana Białowąsa w rocznicę śmierci.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

ODWIEDZINY CHORYCH.

Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, RÓŻANIEC i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Msza św. z udziałem młodzieży: Za + brata Krystiana, + matkę Martę oraz + ojca Jana.

Sobota 8 października 2022 - Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Rud.

7:00

Za + Piotra Koloczek - intencja od sąsiadów z pl. Miarki.

14:00

16:00

16:30

Msza św. ślubna: Iwona Pilarska – Franciszek Müller.

Sakrament chrztu świętego przyjmą: Maria Dominika Ferdynandzka, Ewa Małgorzata Koszałka, Eliza Miczka i Dominik Robert Respondek.

Nowenna do Matki Bożej Zbrosławickiej oraz RÓŻANIEC.

17:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Zbrosławickiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Angeliki Brylok w 18 rocznicę urodzin oraz w intencji całej rodziny.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października (kolekta przeznaczona na potrzeby naszego kościoła)

7:00

Za ++ męża Huberta Czekała, rodziców Gertrudę i Piotra oraz za Rafała Zielasko.

9:00

Za + żonę i mamę Mirosławę Bajerowską w 4 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i teścia Stanisława.

11:00

13:30

16:30

17:00

Za ++ rodziców Franciszkę i Ryszarda Grzechca.

Kaplica Aresztu w Gliwicach: Za żyjących i ++parafian.

RÓŻANIEC.

Msza święta sanktuaryjna w intencji Rodzin oraz próśb i podziękowań do Matki Boskiej Zbrosławickiej (nabożeństwo i procesja).