Informacje dla ministrantów 

1. Służba na Mszach świętych (dni robocze)
2. Turniej piłkarski - Informacje o II etapie (dla lektorów starszych)

     Ministranci podejmują swoją służbę w tygodniu według następującego planu:

PONIEDZIAŁEK

Biliński Łukasz

Brzoza Borys

Kazimierczak Kamil

Sowa Robert

WTOREK

Barwinek Adam

Barwinek Szymon

Pudło Mateusz

WTOREK – Msza szkolna

Biliński Łukasz

Brzoza Borys

Czubasiewicz Oskar

Gabryś Mieszko

Kazimierczak Kamil

Knappik Kamil

Kucharczyk Kevin

Kycia Adam

Nawrot Kamil

Ukleja Piotr

Ukleja Szymon

ŚRODA

Knappik Kamil

Knappik Michał

Kucharczyk Kevin

Kycia Adam

Kycia Piotr

CZWARTEK

Czubasiewicz Oskar

Front Sebastian

Ukleja Piotr

Ukleja Szymon

PIĄTEK

Front Maciej

Nawrot Kamil

Pudło Samuel

Ziaja Paweł

SOBOTA

Gabryś Mieszko

Idzik Paweł

Kiszel Leon

Kuś Dawid

Mróz Rafał

Sowa Dominik

bez służby w tygodniu

Biliński Radosław

Kozłowski Dawid

Kuś Daniel

Pluta Adam

 

Turniej piłkarski na poziomie Diecezji będzie rozegrany 14 marca, od godziny 8:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

GRUPA STARSZA (Lektor starszy):

W Pyskowicach grali: Radosław Biliński, Maciej Front, Leon Kiszel, Dawid Kozłowski, Daniel Kuś, Adam Pluta, Dominik Sowa.

 

Odcinek kolędowy

Ministranci

7 XII

sob

1000

Wilkowice: Księżoleśna (bez bloków), Czecha, Zwycięstwa

S. Front, D. Kozłowski, R. Sowa

8 XII

niedz

1330

Wilkowice: Księżoleśna (bloki 5, 11a, 11b)

B. Brzoza, M. Gabryś, P. Idzik

13 XII

pią

1500

Wilkowice: 3 Maja, Miedarska, Zacisze, Wąska

M. Gabryś, A. Kycia, P. Ukleja

14 XII

sob

1000

Ptakowice: Wyzwolenia (bloki 4a, 4b oraz domy od skrzyżowania z Poprzeczną do szkoły)

Ł. Biliński, R. Biliński, D. Kozłowski

15 XII

niedz

1330

Ptakowice: Wyzwolenia (od początku do skrzyżowania z ulicą Poprzeczną), Poprzeczna, Plac Wiejski

S. Front, A. Kycia

20 XII

pią

1500

Ptakowice: Reptowska

K. Kucharczyk, K. Nawrot

21 XII

sob

1000

Batorego, Czerwona, Piastowska

M. Pudło, S. Pudło

22 XII

niedz

1330

Ptakowice: Wyzwolenia (od szkoły do końca), Górnicka, Leśna

M. Front, K. Nawrot

27 XII

pią

1000

Łąkowa, Wolności (od początku Parafii do szkoły), Żniwna, Malinowa

M. Knappik, K. Knappik

28 XII

sob

1000

Wolności (od szkoły do 110), Wyspiańskiego, Radosna

D. Sowa, R. Sowa

29 XII

niedz

1330

Wolności (straży pożarnej do 116f), Krasickiego

M. Front, P. Ziaja

30 XII

pon

1000

Lawendowa, 3 Maja, Wolności (od skrzyżowania z 3 Maja do końca), Wrzosowa, Wieczorka, Tylna

M. Knappik, P. Kycia

2 I

czw

1500

Ogrodowa, Tęczowa, Cicha

R. Biliński, K. Kucharczyk

3 I

pią

1500

Wąska, Krótka, Fabryczna

O. Czubasiewicz, L. Kiszel, S. Ukleja

4 I

sob

1000

Traugutta, Jaśminowa

P. Idzik, P. Kycia

5 I

niedz

1330

Słoneczna, Spokojna

D. Kuś, P. Ziaja

6 I

pon

1330

Powstańców, Przewieźlika

K. Kazimierczak, S. Pudło

7 I

wto

1500

Wilkowicka, Makowa, Leszczynowa

B. Brzoza, A. Kycia

8 I

śro

1500

Jagiellońska, Pogodna, Poranna

Ł. Biliński, K. Kazimierczak

9 I

czw

1500

Zamkowa, Żwirki i Wigury

A. Barwinek, S. Barwinek

10 I

pią

1500

Szkolna, Cmentarna

O. Czubasiewicz, K. Knappik

11 I

sob

1000

Morcinka, Korfantego, Ligonia, Ziętka, Kalinowa, Leśna, Brzozowa

D. Kuś, D. Sowa

12 I

niedz

1330

Kościuszki, Plac Miarki, Zielona, Polna

L. Kiszel, D. Kuś

13 I

pon

1500

Dworcowa, Słowackiego, Mickiewicza

A. Barwinek, S. Barwinek

14 I

wto

1500

Boczna, Piaskowa, Oświęcimska

P. Ukleja, S. Ukleja