Informacje dla ministrantów i lektorów na Odpust

 

13 sierpnia - piątek

 

O godzinie 18:00 pomagamy przy porządkowaniu placu kościelnego

 

14 sierpnia - sobota

 

Msza święta o 19:00 i nabożeństwo o 20:00

 

Samuel Pudło

Piotr Ukleja

 

15 sierpnia - niedziela

 

Msza święta o 7:00 i nabożeństwo o 15:00

 

Łukasz Biliński

Radosław Biliński

Leon Kiszel

 

Msza święta o 9:00 i nabożeństwo o 15:00

 

Adam Barwinek

Adam Kycia

Piotr Kycia

Kamil Nawrat

Robert Sowa

Paweł Ziaja

 

Msza święta o 11:00 (z procesją) i nabożeństwo o 15:00

 

Maciej Front

Sebastian Front

Mieszko Gabryś

Paweł Idzik

Daniel Kuś

Dawid Kuś

 

 

 

 

MINISTRANCI – szkoła podstawowa


służba 3 razy w tygodniu

 

Msza w dni robocze, Msza szkolna

oraz Msza niedzielna

 

LEKTORZY – szkoła średnia

 

służba 2 razy w tygodniu

 

Msza w sobotę 7:00 lub Msza pierwszopiątkowa lub Msza 8 dnia miesiąca

oraz Msza niedzielna

 

PONIEDZIAŁEK – 7:00

Biliński Łukasz

Kazimierczak Kamil

 

Służba nie do pogodzenia z nauką szkolną poza Zbrosławicami

 

WTOREK – 7:00

Barwinek Adam

Pudło Samuel

 

 

WTOREK – Msza szkolna – 17:10

Biliński Łukasz

Czubasiewicz Oskar

Gabryś Mieszko

Kazimierczak Kamil

Kucharczyk Kevin

Kycia Adam

Nawrat Kamil

Ukleja Piotr

 

 

ŚRODA – 7:00

Kucharczyk Kevin

Kycia Adam

Nawrat Kamil

 

 

CZWARTEK – 7:00

Czubasiewicz Oskar

Ukleja Piotr

 

 

PIĄTEK – 7:00

bez ministranta

 

 

SOBOTA – 7:00

Gabryś Mieszko

 

 

SOBOTA – 7:00

możliwość podjęcia służby – opcjonalnie ze Mszami 8 dnia miesiąca i pierwszopiątkowymi:

 Biliński Radosław
Front Maciej
Front Sebastian
Idzik Paweł
Kiszel Leon
Knappik Michał
Kuś Daniel
Kuś Dawid
Kycia Piotr
Pudło Mateusz
Sowa Dominik
Sowa Robert
Ziaja Paweł

 

SOBOTA 17:00, NIEDZIELA 7:00, 9:00 i 11:00

 

wolny wybór

 

(z uwzględnieniem extra służby raz w miesiącu w sobotę o 16:30 i 17:00 na nowennie – PATRZ PONIŻEJ)

 

SOBOTA 17:00, NIEDZIELA 7:00, 9:00 i 11:00

 

wolny wybór

 

(z uwzględnieniem extra służby raz w miesiącu w sobotę o 16:30 i 17:00 na nowennie – PATRZ PONIŻEJ)

 

SŁUŻBA NA NOWENNIE DO MATKI BOŻEJ ZBROSŁAWICKIEJ

 

I SOBOTA MIESIĄCA

Barwinek Adam, Biliński Łukasz, Biliński Radosław, Nawrat Kamil

 

II SOBOTA MIESIĄCA

Knappik Michał, Kucharczyk Kevin, Pudło Mateusz, Pudło Samuel

 

III SOBOTA MIESIĄCA

Kazimierczak Kamil, Kycia Adam, Kycia Piotr, Ukleja Piotr

 

IV SOBOTA MIESIĄCA

Czubasiewicz Oskar, Gabryś Mieszko, Idzik Paweł, Kiszel Leon, Sowa Dominik

 

V SOBOTA MIESIĄCA

Kuś Dawid, Pudło Samuel